بازسازی و تعمیرات ساختمان

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. بازسازی و تعمیرات ساختمان
بازسازی و تعمیرات ساختمان

بازسازی و تعمیرات ساختمان

بازسازی و تعمیرات ساختمان یکی از موارد مهمی است که افراد زیادی به آن توجه دارند.

اکثرا افراد با خانه های کهنه ساخت به فکر بازسازی و تعمیرات ساختمان خود می افتند که خب البته فکری بجاست.
بازسازی ساختمان شامل موارد و مراحل زیادی است ، ما چند مورد از هرکدام را بررسی می کنیم:

بازسازی و تعمیرات پایه ای ساختمان ، که باعث محکم تر شدن و افزایش ایمنی خانه می گردد .البته کاری است که نیاز به تخصصی زیاد دارد .
این تعمیرات شامل تعمیر و بازسازی پی ساختمان و یا ستون ها و دیوار های اصلی ساختمان میشود.

تعمیرات و بازسازی بخش هایی از ساختمان که فقط جنبه ی ظاهری آن را تغییر می دهد. مانند تغییرات در نمای بیرونی ساختمان نظیر سنگ نما و یا تغییراتی در شکل و ظاهر پنجره ها و …

نمای داخل ساختمان مانند ایجاد تغیراتی در حال و پذیرایی ، انجام تغییراتی نظیر تعویض کف پوش ها تغیر رنگ ساختمان گچ کاری ها و لکه گیری قسمت های آسیب دیده دیوار ها و خرابی های ایجاد شده بر در و دیوار داخلی ساختمان.

استفاده از قرنیز ها و یا اقداماتی دیگر نظیر شومینه سازی ویا رفع خرابی ناشی از نم و رطوبت ایجاد شده بر روی دیوار ها و…

تغییرات در حمام و دسشویی نیز یکی دیگر از موارد در بازسازی خانه های قدیمی است ، چرا که با گذشت زمان عایق کاری حمام و دسشویی از بین رفته و این خود باعث ایجاد نم و رطوبت بر درو دیوار می شود. تعویض کاشی و سرامیک حمام و…

تغییرات در آشپزخانه که مهمترین تغییرات در هر خانه ای است.

برای بازسازی و تعمیرات ساختمان موارد زیادی را پیش رو داریم نظیر تعمیرات در عایق کاری کف آشپزخانه چرا که اگر کف آشپزخاته ها عایق کاری نشده باشد در صورت شستشو نم و رطوبت یه طبقه ی زیرین نفوذ می کند.

برای محکم کاری و اطمینان خاطر و جلوگیری از این کار میتوان از چند لایه عایق استفاده کرد. عایق کاری برای بام ها و تراس ها نیز باید انجام شود که درصورت بارندگی ها در فصول سردسال رطوبت و نم به سقف نفوذ نکند.

گچ کاری

در بازسازی ساختمان بسیار تاثیر گذار است. ابزار زنی و ایجاد آرک و نما برای قسمت بالایی سنگ اپن و یا انجام گچ بری های زیبا در سقف و یا ایجاد نور مخفی باعث می شود تا منزلتان زیبا شود . البته به دلیل اینکه هزینه های گچ بری اندکی بالاست می توان از کناف هم استفاده کرد که باز هم زیبایی خاصی را به خانه تان می بخشد.

موارد زیادی برای بازسازی و تعمیرات ساختمان را می توان نام برد که در مقالات بعدی به آنها اشاره خواهیم کرد.

کلمات کلیدی سئو سایت : بازسازی ساختمان,تعمیرات ساختمان,مرمت منزل,بازسازی ساختمان در تهران,تعمیرات ساختمان در تهران,مرمت ساختمان,هزینه بازسازی ساختمان,الونشت یاب

فهرست