تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران

✅تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی فوری شبانه روزی در سراسر تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی در کلیه مناطق تهران توسط متخصصان حرفه ای در کمترین زمان انجام می شود.

آیا می دانید چرا لوله ها می ترکند؟ شما یک خط لوله آب با فشار بالا را در نظر بگیرید که آب با فشار بالا در حال پمپاژ به محل مصرف است و این فشار آب در زمانیکه لوله ها زنگ زده است یا گرفتگی دارد باعث ترکیدگی می شود و بهترین کار این است که با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی مشکل ساختمان را حل کنید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه به چه صورت است؟

در این مطلب به تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی و همچنین تشخیص ترکیدگی بدون دستگاه می پردازیم، اگر در این حین به طور ناگهانی شیر آب را ببندیم نیرویی که آب وارد میکند بسیار بالا بوده و این نیرو به لوله ها فشار وارد میکند به حدی که لوله ها دچار ترکیدگی می شوند، حتی اگر منزل شما نوساز است و از لوله کشی آن اطمینان دارید باز هم ممکن است این اتفاق بی افتد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

مرکز تهران : 02188141180

شمال تهران : 02122881896

شرق تهران : 02177527507

غرب تهران : 02144457391

موبایل(پاسخگویی 24 ساعته کل تهران) 09120521931

یک روش راحت برای تشخیص ترکیدگی لوله ساختمان :

اگر هیچ علایم ظاهری از نشت مشاهده نکردید یک روش آسان این است که تمام خروجی های آب را ببندید و عدد کنتور را بخوانید پس از مدتی دوباره شماره کنتور رانگاه کنید اگر تغییر کرد یعنی در داخل ساختمان جایی نشت وجود دارد ولی اگر تغییر نکرد و میزان فشار آب کم بود احتمال وجود ترکیدگی در خارج از لوله کشی ساختمان وجود دراد البته این روش معمولا برای نشتی های بزرگ است.

همچنین ممکن است محل نشت جایی باشد که علایم آن ظاهر نشود ولی در این هنگام متوجه میشوید که قبض آب منزلتان بسیار بالاست ولی مصرف آبتان بسیار پایین بوده ! پس مشکل از کجاست؟

باید سریع با متخصصان تشخیص ترکیدگی لوله، الو نشت یاب تماس بگیرید تا سریعا محل نشت را برایتان پیدا کرده تا هم از آسیب های فیزیکی بعد از آن جلوگیری کنید ودیگر هزینه اضافی برای قبض آبتان نپردازید.

امروزه روشهای جدیدی برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه به صورت دقیق و زود هنگام نشتی یا ترکیدگی لوله وجود دارد که میتواند با تشخیص به موقع در هزینه های تعمیراتتان صرفه جویی گردد.

نشت یابی لوله با دستگاه در تهران

چند روش برای تشخیص ترکیدگی :

 • روش های تشخیص تست هیدرو استاتیک
 • مادون قرمز و لیزر که بعد از نصب خط لوله و تشخیص نشت در طول سرویس است.
 • میزان افزایش مصرف آب نسبت به ماه های قبل از روی کنتور آب

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران یک روش امن و سریع برای رفع مشکل لوله کشی منزلتان است.

دستگاه مادون قرمز :

توانایی تشخیص حرارتی با دستگاه مادون قرمز امکان دارد، سنسورهایی در آن وجود دارد که با مادون قرمز کار میکند، در زمان نشتی آب حرارت خاک کمتر شده دستگاه آلارم هشدار دهنده فعال میشود، این بخاطر امواج است که با این دستگاه ها میتوان میزان حرارت خاک را در نقاط مختلف تشخیص داد، از این سنسورها در تشخیص ترکیدگی لوله در صنایع مختلف استفاده میشود.

دستگاههای حرارتی تشخیص ترکیدگی لوله آب در تهران را براثر محاسبه در جه حرارت بین خاک مرطوب یا خشک انجام میشود.

دستگاههای صوتی

این دستگاه نسبت به دستگاههای دیگر رایج تر است، کار این دستگاه این است که با شنیدن صوت میتواند ترکیدگی لوله را تشخیص میدهد در ایران از این دستگاه بیشتر استفاده میشود.

چون در محل شکستگی با خروج آب صدایی تولید میشود که با گوش معمولی نمیتوان شنید، در اینجا استفاده از دستگاههای صوتی جواب می دهد اگر لوله تا دستگاه فاصله ش بیشتر باشد و در اعماق دیوار یا سقف کار سختر می شود تا از طریق دستگاه صوتی بتوان ترکیدگی را تشخیص داد.

الو نشت یاب

کاربران عزیز الو نشت یاب توجه داشته باشید چنانچه مشکل نشتی لوله داشتید در سریع ترین زمان ممکن نسبت به رفع آن اقدام کنید و با متخصصان نشت یابی لوله با دستگاه الو نشت یاب تماس بگیرید.

قبل از اینکه مشکل خیلی جدی شود و خسارت شدید تری به ساختمان وارد شود، یکی از راه هایی که می توانید متوجه شوید نشتی لوله دارید یا خیر این است که اگر میزان مصرف آب از روی کنتور از ماه پیش خیلی بیشتر بود بی شک مشکلی در لوله کشی ساختمان پیش آمده است که باید به سرعت با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه الو نشت یاب مشکل را حل کنید.

سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید را در ادامه پاسخ داده ایم:

آیا گرما و سرما بر ترکیدگی لوله ها موثر می باشد؟

بله دوستان عزیز، گاهی براثر سرمای بیش از حد لوله ها می ترکد، در هوای سرد یخ زدن لوله ها از دلایل بارز ترکیدگی می باشد.

آیا لوله های فرسوده و قدیمی هم یکی دیگر از دلایل ترکیدگی است؟

بله بر اثر مرور زمان لوله های قدیمی فرسوده و کهنه میشوند و در قسمتی دچار پوسیدگی شده که نم و رطوبت را ایجاد میکنند، دیواره های لوله ضعیف شده و در برابر فشارآب قرار گرفته است.

چرا باید رفع نشتی و ترکیدگی را به سرعت انجام دهیم؟

همانطور که می دانید اگر آب به دیوار منازل نفوذ کند مدتها بوی نم و نا مطبوعی را استشمام می کنید و پس از مدتی که این رطوبت به بیشتر قسمت ها رسید ظاهر بسیار نامناسبی را برای منزلتان ایجاد می کند و شما متوجه وجود مشکل اساسی در لوله کشی ساختمانتان میشوید.

در اثر مرور زمان اگر نم زود بر طرف نشود باعث تخریب ساختمان میشود، اگر هم باعث تخریب نشود خیلی زود به گچ دیوار صدمه میزند و در موارد دیگر در منزل سریع بوی نم و رطوبت ایجاد میشود، باید از متخصصان و تعمیرکاران درخواست کرد که مشکل را برطرف کنند.

زمانیکه تشخیص ترکیدگی درست نباشد: همانطور که گفتیم دقت بالای 95درصد میباشد، اگر چه اشتباهی توسط شما یا فرد دیگری رخ دهد وجایی را که کنده اید برای ترکیدگی درست نباشد، نگران نباشید با شرکت تماس حاصل کنید تا دوباره برای شما محل ترکیدگی را شناسایی کنند.

علائم ترکیدگی لوله چیست؟

 • اگر کف حیاط خیس باشد مشخص میشود که لوله ترکیده است.
 • زمانیکه از لوله اصلی آب صدا شنیده شود.
 • زمانیکه فشار آب کم شود.
 • زمانیکه قبض پرداختی آب مبلغش زیاد شود.
 • زمانیکه در رنگ آب تغییر ایجاد شود.
 • لک شدن یا فرو ریختن گچ دیوار
 • بوی نم و رطوبت

کاربران عزیز الو نشت یاب ما به صورت 24ساعته در کلیه مناطق تهران بزرگ آماده پاسخگویی نیازهای ساختمانی شما عزیزان هستیم و مطمئن باشید تمام توان خود را به کار خواهیم برد تا به بهترین شکل ممکن مشکل ساختمان شما را حل کنیم همین حالا به شماره های الو نشت یاب تماس بگیرید.

13 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • مریم اسلامی
  فروردین 3, 1399 3:38 ب.ظ

  دیروز یکی از تکنسین های شما به منزل ما مراجعه کرد و خیلی سریع محل تشخیص ترکیدگی لوله را با دستگاه نشان داد جالب اینجاست که با یه شرکت خیلی معروف تماس گرفتیم و اومدن و دو جا را هم کندن و نتونستن پیدا کنند اما تکنسین شما در کمتر از 20 دقیقه محل ترکیدگی لوله را با دستگاه نشت یاب پیدا کردن و با برداشتن فقط 1 سرامیک محل ترکیدگی را درست کردن خواستم از این طریق ازتون تشکر کنم و به کاربرانتون بگم دنبال اسم نباشید و یک بار هم شده الو نشت یاب را امتحان کنن چون عالی کار میکنن، با آرزوی بهترین ها برای شما

  پاسخ
  • ممنونیم بابت دیدگاه خوبتون که گذاشتید این نظر لطف شماست و ما هم برای شما تو سال جدید سلامتی و شادی آرزو میکنیم ، موفق باشید

   پاسخ
 • رویا محمدنیا افروزی
  تیر 21, 1399 3:02 ب.ظ

  سلام.وقت بخیر. کنتور اب ما و طبقه بالا یکیه. طبقه بالایی اصلا منزل نیستن. شاید ماهی یکبار بیان. ما هم مصرف اب انچنانی نداریم. ولی قبض اب سرسام اور میاد. هیچ علائمی از ترکیدگی لوله هم در منزل ندیدیم.علت چیه؟ امکانش هست که ترکیدگی بدون علائم باشه؟ چه طوری میشه تشخیص داد؟هزینه بازدید چند میشه؟

  پاسخ
 • صبا اکبری
  تیر 21, 1399 3:08 ب.ظ

  من تماس گرفتم و با مشاورتون صحبت کردم راهنماییشون عالی بود

  پاسخ
  • خوشحالیم که توانستیم راهنمایی خوبی بدهیم ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخ گویی به نیازهای ساختمانی شما هستیم

   پاسخ
 • سحر محمدی
  تیر 21, 1399 4:58 ب.ظ

  سلام
  امیدوارم در سلامت کامل باشید
  از شما و تیم خوبتون تشکر میکنم
  سایت مفید و عالی هست این سایت??

  پاسخ
  • سلام کاربر گرامی خواهش میکنم ممنون از شما که با پیام محبت آمیزتون به ما انرژی میدین موفق باشید

   پاسخ
 • سارا محمدی
  تیر 21, 1399 7:48 ب.ظ

  ممنونم از شما بابت اطلاعاتی که در این سایت کسب کردم
  بهترین سایت و مفید ترین شما هستید

  پاسخ
  • سلام کاربر عزیز خواهش میکنیم ممنونیم که در سایت ما حظور یافتید موفق باشید

   پاسخ
 • امید عزیزی
  تیر 21, 1399 7:51 ب.ظ

  سلام
  امیدوارم همیشه سلامت باشید?من از طریق این سایت جواب سوالم رو پیدا کردم و خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم

  پاسخ
  • سلام کاربر گرامی خوشحالیم که توانستیم سوالات شما را در رابطه با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جوابگو باشیم آرزوی موفقیت برای شما داریم

   پاسخ
 • امیر انصاری
  تیر 21, 1399 7:52 ب.ظ

  چه سایت مفید و خوبی
  شما و تیم خوب تون همیشه موفق و زنده باشید و لیاقت بهترین ها رو دارید چون شما بهترین هستید ??

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس با الو نشت یاب