اسباب کشی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اسباب کشی

نکاتی که باید در رابطه با اسباب کشی بدانید!

می توان گفت یکی از طاقت فرساترین و سخت ترین کارها همین اسباب کشی و حمل بار است، تقریباً همه ی افراد حداقل یک بار تجربه این کار را داشته اند و از سختی آن به خوبی مطلعند، از جمع کردن ریز ترین وسایل خانه شرکت اداره کارگاه کارخانه گرفته تا بزرگترین وسایل که انصافاً کاری طاقت فرساست.

اسباب کشی

جمع نمودن تک تک وسایل بشقاب ها لیوان ها و… سپس بسته بندی آنها و مجدداً پس از حمل آنها به مکان مورد نظر دوباره باز نمودن بسته بندی ها و چیدن آنها در سر جای خودشان کاری خسته کننده در اسباب کشی است.

اما هر چقدر هم که اسباب کشی و حمل بار سخت و طاقت فرسا باشد باز هم روش هایی هست که این کار طاقت فرسا را بتوان ساده تر کرد تا خستگی آن بر تنتان باقی نماند، برخی از دفاتر و موسسه هایی که ارایه دهنده اینگونه خدمات هستند علاوه بر این که افرادی را برای انجام این کار به بهترین نحو، آموزش داده است، علاوه بر آن اسباب و وسایلی را هم در اختیار این افراد برای حمل آسانتر اسباب و وسایل قرار داده است.

علاوه بر این در اینجا نکاتی را مطرح میکنیم که یک اسباب کشی راحتی را تجربه کنید:

  • وسایل اضافی را که سالی یکبار هم استفاده نمی کنید و حتی یادتان نیز نمی آید را دور بریزید و یا به افرادی که از این وسایل استفاده می کنند بدهید، (هر چه وسایل اضافی کمتر اسباب کشی و بسته بندی راحت تر)
  • هرچه زودتر دست به کار شوید

به محض اینکه قرار بر جابجاییتان به یک مکان دیگر شد بهتر است که شروع به جمع نمودن وسایل کنید و این کار را برای دقیقه 90 نگذارید تا استرس بگیرید و هول هولکی وسایلتان را جمع کنید و خیلی هایشان را نیز بشکنید! (هرچه زودتر بهتر)

  • بسته بندی درست وسایل و مرتب کردن

هنگامیکه دارید وسایلتان را جمع و جور میکنید بهتر است که با یک نظمی اینکار را انجام دهید.

مثلا: بهتر است که اول از آشپزخانه شروع کنید و مثلا اول از بشقاب ها و آنها را درون یک کارتن مشخص قرار دهید تا وقتی به آپارتمان جدیدتان رفتید بدانید کدام کارتن مربوط به کدام وسیله است و مستقیم بروید سراغ آن و مکان مورد نظرتان را بچینید.

  • وسایلی را که نیاز ندارید را بهتر است که در یک کارتنی مشخص قرار دهید نه در بین وسایلی که نیاز دارید و مستقیماً آن کارتن را به انباری انتقال دهید.
اسباب کشی

اسباب کشی

حمل بار :

مرحله ی دوم کار اینجا آغاز میشود، حمل بار!

پس از اسباب کشی و تخلیه و جابجایی وسایل از منزل، مرحله ی بعدی بار زدن آنها بر یک وسیله ی نقلیه ی حمل بار بزرگ، جادار و اصولیست، که تمامی بارها به راحتی بر یک ماشین بار زده شود و ایمنی این وسیله بالا باشد که وسایل درون ماشین حمل بار آسیب نبینند.

علاوه بر این مهمتر آن است که افرادی که این کار را انجام میدهند در کار خود ماهر باشند و آموزش دیده باشند، تا هنگام جابجایی اسباب و وسایل، هیچکدام دچار شکستگی و آسیب نشوند.

شرکت ما ارایه دهنده انواع خدمات اسباب کشی در هر جایی که شما باشید بوده و افرادی آموزش دیده در این زمینه را در خود دارد، همچنین این شرکت در زمینه اسباب کشی تاکنون به بهترین نحو ممکن عمل کرده و مشتریان از نحوه عملکرد شرکت به خصوص نحوه عملکرد افرادی که کار اسباب کشی و حمل بار را انجام می دهند راضی بوده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس با الو نشت یاب