اسباب کشی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اسباب کشی

اسباب کشی

اسباب کشی

اسباب کشی

می توان گفت یکی از طاقت فرسا ترین و سخت ترین کار ها همین اسباب کشی و حمل بار است . تقریبا همه ی افراد  حداقل یک بار تجربه این کار را داشته اند و از سختی آن به خوبی مطلعند .

از جمع کردن ریز ترین وسایل خانه شرکت اداره کارگاه کارخانه  گرفته تااا  بزرگترین وسایل  که انصافا کاری طاقت فرساست .

جمع نمودن تک تک وسایل بشقاب ها لیوان ها و …. و سپس بسته بندی آنها  و مجددا پس از حمل آنها به مکان مورد نظر دوباره باز نمودن بسته بندی ها و چیدن آنها در سر جای خودشان  کاری خسته کننده است .

.اما هر چقدر هم که اسباب کشی و حمل بار سخت و طاقت فرسا باشد باز هم روش ها یی هست که این کار طاقت فرسا را بتوان ساده تر کرد تا خستگی آن بر تنتان باقی نماند .

برخی از دفاتر و موسسه هایی که ارایه دهنده این گونه خدمات هستند علاوه بر این که افرادی را برای انجام این کار به بهترین نحو ، آموزش داده است ، علاوه بر آن اسباب و وسایلی را هم در اختیار این افراد  برای حمل آسانتر اسباب و وسایل  قرار داده است .

علاوه بر این در اینجا نکاتی را مطرح میکنیم که یک اسباب کشی راحتی را تجربه کنید:

  • وسایل اضافی را که سالی یکبار هم استفاده نمی کنید و حتی یادتان نیز نمی آید را دور بریزید و یا به افرادی که از این وسایل استفاده می کنند بدهید . (هرچه وسایل اضافی کمتر اسباب کشی و بسته بندی راحتتر )
  • هرچه زودتر دست به کار شوید

به محض اینکه  قرار بر جابجاییتان به یک مکان دیگر شد بهتر است که شروع به جمع نمودن وسایل کنید و این کار را برای دیقه ی 90نگذارید تا استرس بگیرید و هول هولکی وسایلتان را جمع کنید و خیلی هایشان را نیز بشکنید !(هرچه زودتر بهتر)

  • بسته بندی درست وسایل و مرتب کردن

هنگامی که دارید وسایلتان را جمع و جور میکندی بهتر است که با یک نظمی اینکا ر را انجام دهید مثلا : بهتر است که اول از آشپزخانه شروع کنید و مثلا اول از بشقاب ها و آنهارا درون یک کارتن مشخص قرار دهید تا وقتی به آپارتمان جدیدتان رفتید بدانید کدام کارتن مربوط به کدام وسیله است و مستقیم بروید سراغ آن و مکان مورد نظرتان را بچینید .

  • وسایلی را که نیاز ندارید را بهتر است که در یک کارتنی مشخص قرار دهید نه در بین وسایلی که نیاز دارید. و مستقیما آن کارتن را به انباری انتقال دهید .

حمل بار :

مرحله ی دوم کار  اینجا آغاز میشود . حمل بار!!!

پس از اسباب کشی و تخلیه و جابجایی وسایل از منزل ،مرحله ی بعدی بار زدن آنها بر یک وسیله ی نقلیه ی حمل بار بزرگ ، جادار و اصولیست . که تمامی بار ها به راحتی بر یک ماشین بار زده شود و ایمنی این وسیله بالا باشد که وسایل درون ماشین حمل بار آسیب نبینند.

علاوه بر این مهمتر آن است که افرادی که این کار را انجام میدهند در کار خود ماهر باشند و آموزش دیده باشند ، تا هنگام جابجایی اسباب و وسایل ،هیچکدام دچار شکستگی و آسیب نشوند .

شرکت ما ارایه دهنده انواع خدمات اسباب کشی در هر جایی که شما باشید بوده و  افرادی آموزش دیده در این زمینه را در خود دارد.

همچنین  این شرکت در زمینه  اسباب کشی تا کنون به بهترین نحو ممکن عمل کرده و مشتریان از نحوه عملکرد شرکت به خصوص نحوه عملکرد افرادی که  کار اسباب کشی و حمل بار را انجام می دهند  راضی بوده اند ..

فهرست