تخلیه چاه

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. تخلیه چاه
تخلیه چاه

تخلیه چاه

تخلیه چاه عملیات خارج کردن فاضلاب از چاه توسط ماشین‌آلات قدرتمند را تخلیه چاه می گویند.

زمان تخلیه چاه به تعداد واحدها و ساکنین آن و همچنین جنس خاکی که چاه در آن حفرشده بستگی دارد. اگر چاه در محلی با جنس لوم شنی حفرشده باشد به دلیل اینکه شن زهکش مناسبی است باعث می‌شود که آب به‌راحتی به لایه‌های زیرین خاک نفوذ کرده و چاه فاضلابتان از مایعات پر نشود.

اما اگر چاه در مکان سنگی و سخت باشد شما در آینده مجبور خواهید بود دفعات بیشتری برای تخلیه چاه فاضلاب با شرکت‌های تخلیه چاه تماس بگیرید.

همچنین زمینی که چاه در آن حفر می‌شود نباید خیلی شنی باشد زیرا مقاومت دیواره‌های چاه کم است و سبب تخریب می گردد ، پس در مرحله اول می‌بایست با یک فرد باتجربه در این زمینه مشورت نمایید همچنین چاه شما درست و اصولی آب‌بندی‌شده باشد.

به‌طورکلی هر چاهی به‌مرورزمان پر می‌شود زیرا فاضلاب دارای مقادیری آب و مواد آلی جامد است که به‌مرور ته‌نشین شده و سفت می‌گردد که در این صورت یک‌لایه رسوبی غیرقابل نفوذ در کف چاه درست می‌شود که مانع نفوذ آب به پایین‌دست شده و چاه پر می‌گردد.

بسیار ضروری است برای جلوگیری از ایجاد چنین مشکلاتی پیش از موعد تخلیه چاه را انجام دهید تا مواد جامد ته‌نشین نشوند و حالت سنگی پیدا نکند ، گاهی اوقات باوجوداینکه چاهتان را تخلیه کرده‌اید و از اینکه چاه پر نیست اطمینان دارید ولی بازهم لوله توالت شما تخلیه نمی‌شود.

اگر با چنین مشکلی روبه‌رو شده‌اید احتمال دارد لوله فاضلاب توسط شیئ یا اسباب‌بازی کودکان ( که گل‌ ها ممکن است از دستشان به داخل لوله بیافتد ) مسدود شده باشد حتی گاهی انداختن دستمال توالت داخل چاه نیز می‌تواند راه خروج را بسته و تخلیه آن به‌کندی صورت گیرد.

مرمت وبازسازی چاه :

اگر پیش از پرشدن چاه عملیات تخلیه چاه انجام شود فرصتی برای اینکه بتوان مشکلات چاه را بررسی کرد وجود دارد..ولی اگر بعداز پرشدن چاه بخواهیم چاه را تخلیه کنیم دیگر فرصتی برای بررسی نیست .چون وجود آب وفاضلاب به سلامت چاه لطمه وارد میکند.

برای یک تخلیه چاه راحت و با کمترین سروصدای ممکن و صددرصد اصولی برای جلوگیری از اینکه کار خراب شود و فاضلاب سرریز کند با ما تماس بگیرید

کلمات کلیدی سئو سایت :تخلیه چاه,تخلیه چاه فوری,خدمات تخلیه چاه,تخلیه چاه تضمینی,تخلیه چاه در تهران,لایروبی,کف تراشی,تخلیه چاه در تهران,الونشت یاب

فهرست