تخلیه چاه فوری به صورت شبانه روزی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. تخلیه چاه فوری به صورت شبانه روزی
تخلیه چاه

تخلیه چاه عملیات خارج کردن فاضلاب از چاه توسط ماشین‌آلات قدرتمند را تخلیه چاه می گویند.

زمان تخلیه کردن چاه به تعداد واحدها و ساکنین آن و همچنین جنس خاکی که چاه در آن حفرشده بستگی دارد، اگر چاه در محلی با جنس لوم شنی حفر شده باشد به دلیل اینکه شن زهکش مناسبی است باعث می‌شود که آب به‌ راحتی به لایه‌های زیرین خاک نفوذ کرده و چاه فاضلابتان از مایعات پر نشود و زود به زود نیاز به تخلیه چاه نخواهید داشت برای تخلیه چاه فوری شبانه روزی با الو نشت یاب در تماس باشید.

اما اگر چاه در مکان سنگی و سخت باشد شما در آینده مجبور خواهید بود دفعات بیشتری برای تخلیه چاه فاضلاب با شرکت‌های تخلیه چاه تماس بگیرید.

همچنین زمینی که چاه در آن حفر می‌شود نباید خیلی شنی باشد زیرا مقاومت دیواره‌ های چاه کم است و سبب تخریب می گردد، پس در مرحله اول می‌بایست با یک فرد با تجربه در این زمینه مشورت نمایید همچنین چاه شما درست و اصولی آب‌بندی‌ شده باشد.

چه زمانی باید چاه را تخلیه کنیم؟

به‌ طور کلی هر چاهی به‌ مرور زمان پر می‌شود زیرا فاضلاب دارای مقادیری آب و مواد آلی جامد است که به‌ مرور ته‌ نشین شده و سفت می‌گردد که در این صورت یک‌ لایه رسوبی غیرقابل نفوذ در کف چاه درست می‌شود که مانع نفوذ آب به پایین‌ دست شده و چاه پر می‌گردد.

بسیار ضروری است برای جلوگیری از ایجاد چنین مشکلاتی پیش از موعد تخلیه کردن چاه را انجام دهید تا مواد جامد ته‌ نشین نشوند و حالت سنگی پیدا نکند، گاهی اوقات با وجود اینکه چاهتان را تخلیه کرده‌اید و از اینکه چاه پر نیست اطمینان دارید ولی بازهم لوله توالت شما تخلیه نمی‌شود.

اگر با چنین مشکلی رو به‌ رو شده‌اید احتمال دارد لوله فاضلاب توسط شیئ یا اسباب‌ بازی کودکان (که گل‌ ها ممکن است از دستشان به داخل لوله بیافتد) مسدود شده باشد حتی گاهی انداختن دستمال توالت داخل چاه نیز می‌تواند راه خروج را بسته و تخلیه آن به‌کندی صورت گیرد.

مرمت و بازسازی چاه :

اگر پیش از پرشدن چاه عملیات تخلیه شدن چاه انجام شود فرصتی برای اینکه بتوان مشکلات چاه را بررسی کرد وجود دارد، ولی اگر بعد از پر شدن چاه بخواهیم چاه را تخلیه کنیم دیگر فرصتی برای بررسی نیست، چون وجود آب و فاضلاب به سلامت چاه لطمه وارد میکند.

برای یک تخلیه چاه راحت و با کمترین سر و صدای ممکن و صد درصد اصولی برای جلوگیری از اینکه کار خراب شود و فاضلاب سر ریز کند با الو نشت یاب تماس بگیرید.

فهرست
تماس با الو نشت یاب