نشت یابی لوله با دستگاه -نشت یابی لوله با دستگاه بدون خرابی در تهران

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. نشت یابی لوله با دستگاه -نشت یابی لوله با دستگاه بدون خرابی در تهران
نشت یابی لوله با دستگاه

مرکز تهران : 02188141180

شمال تهران : 02122881896

شرق تهران : 02177527507

غرب تهران : 02144457391

موبایل(پاسخگویی 24 ساعته کل تهران)  09120521931

✅نشت یابی لوله با دستگاه در تهران به صورت شبانه روزی و فوری

نشت یابی لوله با دستگاه در کلیه مناطق تهران:

نشت لوله آب ساختمان از آن دسته مواردی است که در صورت عدم توجه و رسیدگی و نشت یابی لوله با دستگاه که حتما باید به موقع منجر به صدمات و خسارات جبران ناپذیری می گردد، تأسیسات و انواع لوله های موجود در ساختمان هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند که در صورت عدم رعایت نکات ایمنی و یا عدم استفاده صحیح احتمال سوراخ شدن و نشت سیالات درون آن وجود دارد، در ادامه به صورت کامل به نشت یابی لوله با دستگاه بدون خرابی می پردازیم.

نشت یابی لوله با دستگاه باید به موقع انجام شود و رفع مشکلات آن می تواند از شدت خسارات احتمالی کم کند، گاهی اوقات نشت لوله بر اثر مرور زمان و پوسیدگی لوله صورت می گیرد که نیاز به تعویض لوله نیز وجود دارد، در مجموع خدمات نشت یابی لوله با دستگاه، تشخیص ترکیدگی لوله و تعمیر آن از اهمیت بالایی برخوردار بوده و هر ساختمان و مجتمع به آن نیاز دارد، نکته مهم در رفع نشتی و تشخیص ترکیدگی لوله، سرعت عمل و تشخیص به موقع آن در جهت کاهش صدمات وارده است.

ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که چگونه نشتی آب را خیلی سریع تشخیص دهیم؟ امروزه با وجود دستگاه های نشت یابی به راحتی می توان نشتی آب را تشخیص داد، بدون اینکه خسارت جدی را به ساختمان وارد کرد، وجود این دستگاه ها دقت و سرعت عمل را افزایش داده است، کوچک ترین نشتی آب لوله های ساختمان را با عملکرد این دستگاه ها می توان تشخیص داد، به شرط اینکه از تکنسین های ماهر و با تجربه کمک بگیرید.

روش های سنتی مانند کندن دیوار، کف و یا سقف ساختمان جهت یافتن محل نشتی علاوه بر اینکه نیاز به زمان طولانی دارند، منجر به خرابی ساختمان شده و هزینه های بالایی را بر افراد تحمیل می کند.

نشت یابی لوله با دستگاه
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

با توجه به این موضوع در این مطلب به معرفی یکی از شرکتهای تخصصی که در امر خدمات نشت یابی لوله و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جزو بهترین ها می باشند و خدمات قابل قبولی ارائه می دهند را تشریح می کنیم، پس دوستان عزیزم با ما در ادامه همراه باشید.

انواع خدمات نشت یابی لوله در الو نشت یاب

نشت یابی لوله با دستگاه و رفع مشکلات مربوط به نفوذ آب و رطوبت به بنای ساختمان در صورتیکه به موقع انجام نگیرد، منجر به مشکلات زیادی می گردد که باید در سریع ترین زمان نسبت به رفع این مشکل اقدام کنید.

شیوع میکروب و بیماری های تنفسی، ایجاد ظاهر زشت به دیوار، کف و سقف ساختمان، زرد شدن محل نشتی آب، بالا رفتن مصرف آب، سست شدن دیوارها و سقف، ایجاد بوی نم و رطوبت و احتمال ریزش دیوار و سقف از جمله عوارض عدم تشخیص و اقدام برای رفع نشتی لوله و یا ترکیدگی لوله است.

شرکت خدماتی الو نشت یاب با بهره گیری از روشهای نوین در نشت یابی لوله آب، نشت یابی لوله فاضلاب و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه منجر به جلوگیری و یا کاهش صدمات وارده به ساختمان می گردد، الو نشت یاب برای تشخیص و رفع نشتی لوله از سیستم های مدرن استفاده می کند.

بدین ترتیب دیگر نیازی به کندن دیوار و یا سقف نبوده و می توان با کمترین خسارت مشکل را برطرف نمود، خدمات الو نشت یاب شامل نشت یابی لوله با دستگاه و رفع نم بدون خرابی و سایر خدمات تعمیر ساختمان است.

لوله های آب و فاضلاب بر اثر عوامل متعددی مانند پوسیدگی به مرور زمان، وارد آمدن فشار آب زیاد به لوله، سرما و گرما، یخ زدگی، ضربه و صدمات فیزیکی و کیفیت نامرغوب لوله سوراخ شده و منجر به نشت آب و یا فاضلاب می گرددريال در موارد شدید ترکیدگی لوله منجر به خروج حجم زیادی آب شده و صدمات فوری و زیادی برجای می گذارد.

برای اطلاع از موارد نشتی و یا ترکیدگی لوله روشهای مختلفی وجود دارد، یک روش ساده بستن تمام شیرهای آب و کنترل رقم کنتور آب است، احساس بوی نم و رطوبت از دیگر موارد تشخیص نم و نشتی در لوله است، روشهای قدیمی با درصد خطای بالای انسانی در تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله، صدمات زیادی به بنای ساختمان وارد می کنند.

در اینگونه مواقع خطا در تشخیص و عدم رفع فوری مشکل دامنه و ابعاد خسارات را گسترده تر می کند، الو نشت یاب برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و یا نشت یابی لوله با دستگاه از دستگاه های مختلف و پیشرفته استفاده می کند، تشخیص نشتی لوله با دستگاه مادون قرمز، دستگاه های صوتی و دستگاه های حرارتی از جمله روشهای نوین در نشت یابی است، نشت یابی لوله آب و نشت یابی لوله فاضلاب با دستگاه در الو نشت یاب با دقت بالای ۹۵ درصد صورت گرفته و میزان خطای کمی دارد.

الو نشت یاب مرکز تخصصی نشت یابی لوله :

شرکت خدمات الو نشت یاب یک مرکز تخصصی نشت یابی لوله در تهران است، متخصصان و کارشناسان الو نشت یاب با استفاده از دستگاه های مدرن تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله در کمترین زمان ممکن محل نشتی را پیدا کرده و با تعمیر و رفع بموقع مشکل از صدمات و خسارات بیشتر جلوگیری می کنند.

برای اینکه از نشتی و یا ترکیدگی لوله در اسرع وقت اطلاع یابید، توصیه می شود انواع روشهای تشخیص نم و رطوبت که در وب سایت الو نشت یاب معرفی شده است بکار گیرید، با تشخیص به موقع نشتی و ترکیدگی لوله و اطلاع به کارشناسان الو نشت یاب در کمترین زمان ممکن می توان رفع نشتی لوله را انجام داد.

در برخی موارد نشتی لوله و یا ترکیدگی لوله دارای آثار ظاهری نیست لذا تا مدتها و گسترگی ابعاد خسارت نمی توان به وجود آن پی برد. بنابراین توصیه می شود جهت اطمینان با بستن کلیه شیرهای آب و کنترل عدد کنتور از سالم بودن لوله های آب ساختمان خود اطمینان حاصل کنید.

تجربیاتی که برای نشت یابی لوله با دستگاه به کار شما می آید:

نکته جالب توجه این است که درصد قابل توجهی از مشتریان مرکز الو نشت یاب افرادی هستند که برای نشت یابی لوله و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه به افراد غیر متخصص و متفرقه رجوع کرده اند، این افراد با عدم تشخیص دقیق و وارد آوردن خسارات زیاد به مشتری در نهایت موفق به رفع مشکل بطور کامل نمی شوند.

در نتیجه پس از مدتی مشتریان دوباره تماس گرفته و تقاضای نشت یابی می نمایند، نشت یابی لوله با دستگاه در الو نشت یاب راه حل قطعی برای رفع نشتی و ترکیدگی لوله است، نشت یابی لوله با دستگاه در تهران و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران توسط کارشناسان الو نشت یاب در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته انجام می پذیرد، خدمات رسانی حرفه ای و رضایت مشتریان از اولویت های الو نشت یاب بشمار می آید.

اسلاید الو شت یاب 2

سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید را در ادامه پاسخ داده ایم:

آیا الو نشت یاب خدمات ساختمانی دیگری نیز دارد؟

شرکت خدماتی الو نشت یاب علاوه بر اجرای خدمات نشت یابی لوله با دستگاه و سایر خدمات مانند لوله کشی، لوله بازکنی، ایزوگام، قیرگونی، بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان، تخلیه چاه فوری و اسباب کشی بصورت شبانه روزی را ارائه می کند.

مشتریان عزی در صورت نیاز به خدمات حرفه ای ما می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرند.

شرکت الو نشت یاب انجام خدمات فوری و تخصصی به مشتریان خود را تضمین می نماید، برای درخواست خدمات از الو نشت یاب می توانید با شماره درج شده در سایت تماس گرفته و یا فرم درخواست تکنسین را تکمیل کنید.

در فرم مربوطه نام خدمات درخواستی و شرح مختصری از مشکل پیش آمده از مشتریان خواسته می شود، کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به محل شما اعزام می شوند، انواع خدمات نشت یابی لوله با دستگاه، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشت یابی لوله آب و نشت یابی لوله فاضلاب بصورت تخصصی را با الو نشت یاب تجربه کنید.

الو نشت یاب متعهد به اجرای تخصصی و حرفه ای انواع خدمات به مشتریان محترم بوده و رضایت کامل شما را خواستار است. جهت اطلاع بیشتر از انواع خدمات تخصصی الو نشت یاب به وب سایت مراجعه نموده و مطالب و مقالات منتشر شده را مطالعه نمائید. الو نشت یاب با نزدیک به دو دهه خدمات تخصصی و حرفه ای در نشت یابی لوله به مشتریان خود همواره در دسترس شماست، بازدید فوری، خدمات شبانه روزی، پوشش گسترده در تمام نقاط تهران و خدمات تخصصی از جمله مزیت های الو نشت یاب بشمار می آیند.

انواع دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله کدامند؟

این دستگاه ها دارای چند نوع متنوعی می باشد ولی پر کاربردتر از همه که خیلی پیشرفته است در گزینه های انتهایی است.

 • دستگاه نشت یابی لوله آکوستیک شبکه آب
 • دستگاه نشت یابی لوله آکوستیک عقربه ایی
 • دستگاه نشت یابی لوله آکوستیک تمام دیجیتال
 • دستگاه نشت یابی لوله رادیویی شبکه آب
 • دستگاه نشت یابی لوله حرارتی
 • دستگاه نشت یابی لوله مافوق صوت

دستگاه های حرارتی نوعی حرارت سنج محیط و اطراف می باشد که دارای فیلترهای حرارتی متفاوت تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله که شامل: موتورخانه، لوله های پکیج و… به راحتی از پشت دیوار قابل تشخیص می باشد.

فواید استفاده از دستگاه نشت یاب : که شما از کمترین هزینه برخوردار می شوید، محل دقیق ترکیدگی لوله ها را تشخیص می دهید، سرعت بالایی در انجام کارها وجود دارد، برای تعمیر کاران کاربرد آسانی دارد، به راحتی می توان دستگاه نشت یاب را حمل و نقل کرد، عدم تخریب بنای ساختمان و دیوارها

متخصصین جهت بر طرف کردن نشتی آب با دستگاه های مخصوص محل را شناسایی می کنند و با حداقل تخریب نشتی را در زمان کوتاهی برطرف می کنند.

در روش های سنتی برای تشخیص و تعیین محل دقیق ترکیدگی لوله آب زمان و هزینه های زیادی را باید صرف می کردند و معمولاً چند نقطه را تخریب تا محل را شناسایی کنند که با استفاده از دستگاه نشت یابی لوله این مشکل برطرف شده است.

با دیدن هرگونه نم و رطوبت در ساختمان آن را جدی بگیرید و در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع نم ساختمان اقدام نمایید.

نشانه های نشتی آب و علائم آن چیست؟

 • نم زدگی به دیوار و یا سقف و طبله کردن
 • افت فشار بار پکیج
 • در سکوت و آرامش شنیدن صدای چکه کردن آب
 • افزایش یافتن هزینه ی پرداختی قبض آب
 • لق شدن سرامیک کف آشپزخانه یا کف اتاق
 • زمانی که صدایی را از لوله های اصلی آب قابل شنیدن باشد.
 • زمانی که آب تغییری در رنگ آن ایجاد شود.
 • قدیمی بودن سیستم لوله کشی ساختمان و پوسیدگی لوله ها
 • یخ زدگی لوله ها در آب و هوای سرد مناطق سرد سیر و در نهایت شکستگی لوله ها
 • اتصالات نامناسب لوله ها
 • وارد آمدن فشار و ضربه های خارجی توسط اشیاء و یا حتی اشخاص مختلف
 • گرفتگی لوله ها با مواد سخت و اشیای خارجی و وارد آمدن فشار بیش از حد بر لوله ها

56 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • مائده کلانتری
  دی 2, 1398 10:34 ق.ظ

  سلام از کارشناستون میخواستم بپرسم دلایل ترکیدگی لوله های آب چیست؟

  پاسخ
  • در زمان لوله کشی ساختمان از لوله های بی کیفیت استفاده شود.
   زمانی که اتصالات و شیر آلات و بعضی از اجزای آن خراب شده باشد.
   در زمان لوله کشی ساختمان آب بندی نشدن لوله ها و اتصالات
   در لوله های شوفاژ انقباض و انبساط لوله های فلزی که باعث شل شدن اتصالات لوله های ساختمانی می شود، زمانی که فشار آب به طور ناگهانی افزایش می یابد.

   پاسخ
 • فاطمه امیدی
  بهمن 8, 1398 11:30 ب.ظ

  سلام من چند بار برای نشت یابی لوله به چند شرکت دیگه تو سایت های مختلف زنگ ردم و کارشناساشون میومدن و متاسفانه نشتی کنتور رو تشخیص نمیدادن و هزینه میگرفتن و میگفتن نشتی ندارید ولی پول آب زیاد می آمد و اداره آب میگفت شما نشتی دارید تا اینکه بلاخره شانس رو کرد با شما تماس گرفتم و از کارشناس عالی شما خیلی سپاسگزارم که روی نقطه نشتی ما رو تشخیص دادن و زحمت درست کردن نشتی رو هم نیروهای خودتون کشیدن و خداروشکر الان خیلی هزینه آب اومده پایین و اداره آب گفتند که رفع شده ممنونم سایت شمارو بابت نشت یابی لوله با دستگاه به چند نفر از آشنایان معرفی کردم

  پاسخ
  • خواهش میکنم وظیفمونو انجام دادیم خوشحالیم که مشکلتون حل شده ، انشاالله موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام خدمت تکنسین های الو نشت یاب بابت سرویس دهی سریع شما بابت تشخیص ترکیدگی واقعا سپاس من ساعت یک شب زنگ زدم نیروی شما بعداز بیست وپنج دقیقه حاضر بودن و مشکل خانه ما که سقف همسایع پاین چکه میکرد رو تشخیص دادن و جلوی نشتی رو گرفتن و روز بعد کامل درست کردن ممنونم بابت خدمات به موقع و نیروهای فعال شما

  پاسخ
 • باسلام بابت نشت یابی لوله، تشخیص ترکیدگی لوله ودرست کردن ترکیدگی لوله از همکارهای منظم وسروقتتون مچکرم مشکل حل شد

  پاسخ
 • سلام ببخشید اگه کارشناسان شما بیایند وتشخیص نم بدن مال سرویس بهداشتی بعد از اینکه درست شه چند روز بعداز تشخیص ترکیدگی و درست کردن علت قابل استفاده مجدد است

  پاسخ
  • سلام کاربر گرامی این موردی که شما فرمودید بستگی به نوع رفع نم و یا نشت یابی لوله است که هر نوع آن با هم متفاوت است و این سوال را باید بعد از اتمام کار پاسخ داد اما به طور کلی زمان زیادی نمیبره و نگران این مسئله نباشید

   پاسخ
 • با سلام از اطلاعات مفیدتون راجبش تشخیص ترکیدگی نشت یابی و رفع نم ممنونم

  پاسخ
  • خواهش میکنم موفق باشید

   پاسخ
  • فرامرز مقدم
   تیر 19, 1399 4:40 ب.ظ

   سلام وقتتون بخیر این کامنت را میزارم تا به همه دوستان بگم که بهترین شرکت خدمات نشت یابی لوله با دستگاه در ایران شما هستید و شما را به همه پیشنهاد میدم کارتون فوق العاده دقیق و حرفه ای بود ممنون بابت خدمات خوب شما

   پاسخ
   • ممنون از محبت و حمایت شما تشکر میکنم از شما همشهری عزیز

    پاسخ
    • امیرحسین سنجابی
     تیر 21, 1399 4:27 ب.ظ

     سلام خسته نباشید این کامنت رو میزارم که یه خدا قوت بهتون هدیه بدم
     همیشه سلامت و زنده باشید
     ???شما بهترین هستید???

     پاسخ
     • ممنون دوست عزیز نظر لطف شماست ان شاءالله موفق باشید

 • سلام الو نشت یابی های عزیز ما فاضلاب خونمون بالا زده و میخواستم بدونم با چه مقدار هزینه و زمان میتونم این مشکل رو برطرف کنم

  پاسخ
  • سلام کاربر گرامی لطف کنید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل شما را حل کنند

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید. من چند سوال داشتم. ما تو ساختمون 4 طبقه زندگی می‌کنیم. و طبقه اولمون سقفش نم کشیده خواستم بدونم برای درست کردنش چقدر زمان نیاز داره و مبلغش چقدره

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز این مورد باید از نزدیک چک بشه لطف کنید با کارشناسان ما تماس بگیرید

   پاسخ
 • سلام وقت شما بخیر میشه هزینه نشت یابی بفرماید

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز لطف کنید تماس بگیرید مشاوران ما به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد

   پاسخ
 • رضا گودرزی
  تیر 1, 1399 3:05 ب.ظ

  آقا سلام ما نشت یابی لوله داریم ونمی تونیم درستش کنیم ومی خواهم برایم درستش کنید وهزینه ی نشت یابی لوله ی ما چقدر می شود

  پاسخ
 • حمیدرضا موسی زاده
  تیر 3, 1399 9:50 ب.ظ

  سایت بسیار عالیه دارین و همینطور کارتون خیلی خوبه یکی از دوستانم لوله شون بد جور شکسته بود و با کادر فوقالعاده شما تماس گرفتن و سریعا مشکل رو پیدا کردن و اقدام به تعمیر کردن. خیلی سپاسگزار از زحماتتون

  پاسخ
 • سلام. میخواستم از کارشناستون بپرسم که از سقف جایی که رختخواب گذاشتیم که کولر دقیقا بالای اون هست آب اومده، یعنی تو کمد دیواری آب اومده، بنظرتون از کولره؟ یا لوله طبقه بالایی نشتی داره؟

  پاسخ
 • مجید رضا ضابطیان حسینی
  تیر 5, 1399 6:36 ب.ظ

  لطفا بفرمایید درصد موفقیت نشت یابی دستگاه شما چقدر است و تا چه عمقی از کف دستگاه شما قادر به تشخیص نشتی می باشد

  پاسخ
  • دستگاه نشت یابی لوله ما یکی از بهترین ها در ایران است لطف کنید تماس بگیرید راهنماییتون کنیم

   پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر ما تو آپارتمانمون سقف خونمون نم کشیده ممنون میشم راهنمایی کنید که مبلغ درست کردنش چقدره و به چقدر زمان نیاز داره

  پاسخ
 • برای رفع ترکیدگی لوله ساختمان تنها راهش,اینکه محل نشتی و خیس شده را بشکافیم تا عیب لوله مشخص بشه و سپس عیب و ترک را مثلا با تعویض لوله عوض کنیم؟

  پاسخ
  • کاربر گرامی خیر یک راه حل عالی وجود داره با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه محل ترکیدگی بدون خرابی پیدا خواهد شد و بعد از آن نشت یابی لوله با کمترین خرابی انجام خواهد شد

   پاسخ
 • مریم نظری
  تیر 12, 1399 0:12 ق.ظ

  سلام خسته نباشید ببخشیدهزینه نشت یابی لوله با دستگاه تقریبا هزینش چقدرع؟چقدطول میکشه تموم شه کارش؟

  پاسخ
 • فاطمه خدایار
  تیر 12, 1399 9:31 ق.ظ

  سلام به شما و خدمت مدیریت خوبتون واقعا کارتون عالیه منزل ما بدون تخریب زیاد در سریع ترین زمان مشکلش حل شد و دستگاهی هم که آورده بودن همکارانتون یکی از بهترین ها بود چون خیلی ها اومده بودن و نتونسته بودن محل ترکیدگی لوله را پیدا کنند

  پاسخ
  • خواهش میکنم دوست گرامی خوشحالیم که توانستیم خدمات خوبی به شما ارائه دهیم موفق باشید

   پاسخ
 • رویا محمدنیا افروزی
  تیر 21, 1399 2:32 ب.ظ

  سلام.وقتتون بخیر. دیوار اتاق منزل ما به حیاط دانشگاه وصله و گچ دیوار ریخته و پوسته پوسته شده و هرچیزی که به دیوار تکیه داده بشه کپک میزنه و نم دار میشه.مشکل از لوله کشیه یا چون به حیاط دانشگاه وصله و عایق نداره نم دار شده؟ ممنون از پاسخگوییتون

  پاسخ
  • احتمال زیاد مشکل از لوله کشی می باشد ابتدا باید بررسی شود که مشکل از کدام قسمت است و بعد از آن مشکل را برایتان کاملا حل میکنیم

   پاسخ
 • مجید رضا ضابطیان حسینی
  تیر 21, 1399 2:43 ب.ظ

  واقعا دستگاه‌های خوبی برای نشت یابی دارید

  پاسخ
  • دستگاه های ما از بهترین نوع دستگاه نشت یابی در ایران می باشد و دقت بالایی را دارا می باشد

   پاسخ
 • معصومه سیاهکالی مرادی
  تیر 21, 1399 3:12 ب.ظ

  سلام میخواستم قیمت انجام این کار رو بدونم؟ایا دستگاه هایی که استفاده میکنید در دنیا بروز هستند یا نه؟ از کار شما مطمئن باشیم یا نه ؟

  پاسخ
  • سلام کاربر گرامی بابت قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید و از لحاظ کیفیت کار خیالتون کاملا راحت باشه نشت یابی لوله با دستگاه الو نشت یاب در تهران یکی از بهترین هاست و بیش از 20 سال در این کار سابقه داریم و مدام دستگاه های نشت یابی لوله را بروز میکنیم

   پاسخ
 • شهلا یزدانی
  تیر 21, 1399 4:27 ب.ظ

  سلام میزان دقت دستگاه نشت یاب چقدر است؟

  پاسخ
 • امیرحسین سنجابی
  تیر 21, 1399 4:42 ب.ظ

  امیدوارم همیشه سلامت و زنده باشید
  روز به روز موفق تر باشید
  دستگاه های شما بهترین هستند
  ???????????????

  پاسخ
 • سحر محمدی
  تیر 21, 1399 4:56 ب.ظ

  بسیار سایت مفید و خوبی هست
  ممنونم که برای آرامش ما تلاش میکنید و به فکر حال ما هستید
  سلامت باشید همیشه
  پیشرفتت تون روز افزون

  پاسخ
 • مجید رضا ضابطیان حسینی
  تیر 21, 1399 4:59 ب.ظ

  دستگاه های پیشرفته ای جهت نشت یابی دارید

  پاسخ
 • سارا محمدی
  تیر 21, 1399 7:43 ب.ظ

  بهترین دستگاه ها و بهترین تیم شما هستید
  موفقیتت تون روز افزون ??
  سلامت و پاینده باشید

  پاسخ
 • امید عزیزی
  تیر 21, 1399 7:44 ب.ظ

  سایت مفید و عالی دارید ????
  ?????????????
  روز به روز پیشرفتت تون رو ببینم

  پاسخ
 • امیر انصاری
  تیر 21, 1399 7:46 ب.ظ

  اطلاعات خیلی خوبی از این سایت و جواب های کامنت های دوستان عزیزی که سوال پرسیدن کسب کردم ???
  زنده باشید ??????

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس با الو نشت یاب