رفع نم و رطوبت ، رفع نم بدون خرابی در تهران ، رفع نم حمام

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. رفع نم و رطوبت ، رفع نم بدون خرابی در تهران ، رفع نم حمام
رفع نم و رطوبت

مرکز تهران : 02188141180

شمال تهران : 02122881896

شرق تهران : 02177527507

غرب تهران : 02144457391

موبایل(پاسخگویی 24 ساعته کل تهران) 09120521931

✅رفع نم بدون خرابی در تهران شبانه روزی، رفع نم حمام و آشپرخانه و دیوار در سریع ترین زمان

همشهری تهرانی عزیز خیلی خوشحالیم که سایت ما را انتخاب کرده اید و به شما این نوید را میدهیم که یکی از بهترین سایت های این حوزه را انتخاب کرده اید و با یکی از داستان های جذاب و شنیدنی درباره ی رفع نم که ما و مشتریان با هم داشتیم مربوط به اواسط فروردین یعنی بعد از عید است بیشتر توضیح خواهیم داد که مشکل ساختمانتان را الو نشت یاب می تواند به صورت کامل برطرف کنیم.

حدودا 17 یا 18 فروردین بود که خانمی با ما تماس گرفتند و گفتند که شدیداً به کمک ما نیاز دارند و هر چه از ایشون سوال کردیم که چه مشکلی دارند انگار که شوکه شده بودند و نمی توانستند صحبت کنند، تنها کاری که کردیم از آنها آدرس گرفتیم و نیروهایمان را بعد از آماده سازی به محل اعزام کردیم.

وقتی به محل رسیدیم و وارد خانه شدیم چیزهایی میدیدیم که باورش سخت بود، خانه غرق در آب بود و آقا و دختری وسط سالن روی مبلی نشسته بودند و به قیافه خانم که بهت زده به در حمام خیره شده بود میخندیدند.

آن آقا خودش رو آقای صابری به ما معرفی کرد و بعد از سلام و احوال پرسی به ما گفت که ساعاتی قبل از تحویل سال هنگامی که میخواستیم به تهران به دنبال مادر زن و پدر زنم که ساکن تهران هستند برویم تا از آنجا بعد از تحویل سال به آستارا برویم، قبل از آن همسرم اصرار داشت که دخترمان اول به حمام برود و بعد از آن حرکت کنیم.

او و دخترم بعد از برداشتن لباس وقتی به سمت حمام رفتند، بعد از باز کردن دوش متوجه شدند که آب قطع شده است و به قول معروف مانند لشگر شکست خورده از حمام بیرون آمدند و من که متوجه شده بودم آب قطع شده است به آنها گفتم که سریعاً حاضر شوند تا قبل از تحویل سال نو هم به تهران برسیم و هم دخترمان به حمامش برسد.

خلاصه با عجله از خانه خارج شدیم 45 دقیقه قبل از سال تحویل به خانه مادر زنم رسیدیم و دخترمان هم به حمام کردنش رسید، بعد از سال تحویل به سمت آستارا راه افتادیم و بعد از عیدی به یاد ماندنی به خانه بازگشتیم این صحنه ها را که دیدیم عیدمان بسیار به یاد ماندنی تر شد و شروع به خندیدن کردند.

وقتی دلیل را از او پرسیدیم گفت که هنگامی که همسر و دخترش وارد حمام شدند و شیر آب را باز کردند دیدند که آب قطع است، فراموش کرده اند که شیر آب رو ببدند و الان حدود 18 روز است که آب همینطور مدام باز بوده است!

خیلی برایمان عجیب بود، نم و رطوبت کل خانه یک طرف، پول آبی که قرار بود برایشان بیاید یک طرف دیگر! دیوارها انگار دیگر آن دیوار قبلی نمیشدند چون هم در اثر جمع شدن آب نم و رطوبت زیادی داشتند و هم در اثر فشار زیاد آب به لوله ها شکستگی لوله ها، زیر دیواره ها هم دچار نم زدگی شده بودند یعنی هم ظاهر و هم باطن خانه دچار نم و رطوبت بود.

ما از حمام شروع کردیم بعد از مرمت لوله ها، دیوارها را کندیم و کاشی و سرامیک های دیوار ها را تعویض کردیم و نم دیوار را درست کردیم و کارهای دیگری که نیاز بود و سعی کردیم که در کمترین زمان ممکن خانه را در بهترین شکل به آنها تحویل دهیم.

رفع نم حمام

رفع نم بدون خرابی، در بسیاری از موارد می بینیم که دیوار ها دچار رطوبت و نم زدگی شده اند، در این مطلب نکات و اقداماتی برای پیشگیری از این مشکل رابیان می کنیم.

همراهان عزیز الو نشت یاب توجه داشته باشید که ما در الو نشت یاب ابتدا آموزش میدهیم که خودتان مشکلات ساختمانی بوجود آمده مثل نم زدگی را حل کنید و اگر مشکل فنی تر بود و نیاز به تکنسین تعمیرات ساختمان و رفع نم و رطوبت داشتید با الو نشت یاب تماس بگیرید.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که هیچ گاه از مشکلات نم زدگی و ترکیدگی لوله و ترک ساختمان و سایر مشکلات ساختمانی بوجود آمده به سادگی عبور نکنید و رفع نم ساختمان را به روزهای بعد موکول نکنید زیرا هر چه این مشکل پایدارتر باشد به ساختمان شما آسیب جدی خواهد زد و حتی هزینه تعمیرات ساختمان شما نیز چند برابر خواهد شد.

موارد زیادی پیش آمده که به منزل مشتری هایمان مراجعه کرده ایم و به ما گفته اند چند وقت بود که هزینه آب مصرفی ما بیشتر شده بود و غیر عادی هم بود اما گفتیم شاید بهای آب گران شده و پیگیر نبودیم تا اینکه مشکلات جدی برای ساختمان پیش آمد و متوجه شدیم که لوله کشی ساختمان دچار ترکیدگی شده بوده است.

که تکنسین های ما با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی مکان ترکیدگی لوله را پیدا کرده اند و سپس مشکل را حل کرده اند، اولین قدم برای دانستن مشکلات ساختمانی نم زدگی دیوار ها و سقف می باشد یا مصرف آب غیر طبیعی ساختمان که به دلیل نشتی لوله می باشد.

رفع نم
رفع نم بدون خرابی

پیشنهاد میدهیم مطلب آموزشی که در ادامه آمده را بخوانید و اگر مشکل شما با این متن حل نشد آنگاه ما در خدمت شما هستیم.

ما در این مطلب به آموزش رفع نم و رطوبت و راه حل آن می پردازیم:

1-مواد و مصالح ساختمانی :

بهتر است که از مواد و مصالحی نظیر بتن و سیمان استفاده شود، نه گچ چرا که از گچ رطوبت نفوذ می کند.

2-لوله های مرغوب :

هنگام احداث یک ساختمان و انجام لوله کشی آن، باید از لوله هایی با کیفیت عالی استفاده شود که در طول عمر ساختمان این لوله ها کارایی داشته باشند و زود دچار پوسیدگی نشوند تا دچار ترکیدگی لوله شود.

مهمترین نکته در مورد لوله کشی ساختمان، بسته به نوع ساختمان و نوع لوله کشی آن دارد، اینکه چه مدل لوله کشی و چه جنسی از لوله ها را برای لوله کشی انتخاب کنید در ترکیدگی لوله موثر است، اگر قرار باشد برای اولین بار و در ساختمان نوساز لوله کشی انجام شود بهترین مدل لوله کشی، لوله کشی تو کار می باشد، البته با توجه به اینکه جنس لوله ها از لوله های 5 لایه ویا پلیمری باشد، که کمتر دچار مشکل نم و رطوبت در آینده در ساختمان باشید.

که اگر این اتفاق بیفتد پس از مدتی آثار و نشانه های رطوبت و نم زدگی را بر روی در و دیوار مشاهده می کنید.

3-درب و پنجره و سیستم تهویه :

بهتر است که از پنجره های دو جداره بجای پنجره های معمولی استفاده کنید چرا که پنجره های معمولی در فصول سرد و بارانی دچار پس دادن نم و رطوبت می شوند و همینطور پنجره ها باید نور گیر باشند تا با تابش نور خورشید رطوبت حذف شود هر چند جزیی و اندک از طرفی وجود یک سیستم تهویه مناسب ضروری است که هوا جریان داشته باشد.

بخصوص برای حمام و سرویس بهداشتی حتما یک فن در نظر بگیرید چرا که این کار نمی گذارد رطوبت بیش از اندازه زیاد شود، همینطور هنگام پخت و پز ها حتما از هود استفاده کنید.

4-تعداد گیاهان موجود در منزل را کمتر کنید چرا که آن ها رطوبت آب آزاد می کنند، همینطور بهتر است که خشک کردن لباس ها را در فضایی باز انجام دهید.

راهکارهای جدید برای پیشگیری نم و رطوبت :

در زمان آشپزی حتما از هود و هواکش استفاده کنید.

هیچگاه درجه حرارت وسایل گرمایش خانه را در بالای 20 درجه سانتی گراد قرار ندهید.

لباس ها را در بیرون از خانه برای خشک کردن نگه دارید.

از نگهداری گیاهان به تعداد بالا در یک گوشه خانه اجتناب کنید، زیرا باعث ایجاد رطوبت می شود.

باید در و پنجره های خانه جایی قرار بگیرد که نورآفتاب داخل خانه بتابد.

چیدمان منزل باید طوری باشد که هوا در خانه قابل جریان باشد.

راهکار برای رفع نم سرویس بهداشتی :

ریختن دوغاب وسیمان:

در این روش ابتدا به مقدار لازم دوغاب اماده می کنیم، مواد تشکیل دهنده آن از سیمان سفید وپودر سنگ است، هر مقدار که سیمان سفید داشتیم 3برابر آن پودر سنگ اضافه کرده وبعد مقداری آب اضافه کرده تا دوغاب اماده شود، مواد اماده شده را روی بندهای کاشی میریزیم، 10دقیقه بعد مواد سفت شده وآن را با کیسه ایی تمییز میکنیم .

استفاده از مواد شیمیایی:

زمانی که برای شستشو از مواد شیمیایی استفاده شود ممکن است از بند ودرز کاشی ها ایجاد نم کند برای همین میتوان از مواد آب بندی یا مایع آن برای درز گیری استفاده کنید.

الو نشت یاب با سالها تجربه می تواند خدمات خوبی را برای رفع نم ساختمان شما به شما بدهد، رفع نم حمام و رفع نم سرویس بهداشتی و رفع نم دیوار و… تخصص الونشت یاب است این مجموعه بصورت 24 ساعته در کل ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به نیازهای ساختمانی شما عزیزان و همراهان می باشد.

سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید را در ادامه پاسخ داده ایم:

دلایل ایجاد نم و رطوبت چیست؟

 • وجود مشکلاتی در عایق کاری یا ایزوگام کردن ساختمان
 • استفاده از دستگاه بخور
 • عدم استفاده از فلاش تانک
 • درست بند کشی نکردن درزهای سرویسهای بهداشتی
 • خشک کردن لباس در منازل
 • شکستگی لوله ها
 • وجود اشکالاتی در تاسیسات ساختمان

چرا باید نم و رطوبت ها را رفع کنیم؟

بهترین کار این است که نگذاریم دیوار ها دچار این مشکل شوند و به رفع نم نیازی نداشته باشید (پیشگیری بهتر از درمان) اما خب در بسیاری از موارد هم این اتفاق می افتد.

جدا از بحث اینکه نم و رطوبت دیوار ها نمای ساختمان و منزل را بد می کنند، رفع نم و رطوبت از این جهت مهم است که اگر مدت زمان زیادی باقی بماند باعث ایجاد بوی بد، تجمع حشرات، رشد باکتری و انواع قارچ و کپک زدگی می گردد.

و علاوه بر همه ی این ها اگر آلرژی و حساسیت داشته باشید و دچار مشکلات تنفسی باشید مشکلاتان تشدید می شود.

39 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • یوسف خوئی
  آذر 24, 1398 6:48 ب.ظ

  سلام میخواستم بدونم رفع نم چه عوارضی دارد؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   عوارض ناشی از وجود نم و رطوبت به شرح زیر می باشد:
   گستردگی رطوبت با بقیه ی قسمت ها و در نهایت سست شدن متریال ساختمانی
   ایجاد آلرژی در محیط خانه برای افراد حساس مخصوصاً کودکان بخاطر وجود نم و شیوع بیماری و میکروب
   و یک نکته مهم این است که احتمال ریزش ساختمان وجود دارد زیرا ایمنی ساختمان کاهش یافته است
   خسارت ایجاد شده و احتمال نشت رطوبت به ساختمان های کناری
   اگز سریعاً مشکل نشتی ساختمان برطرف نشود این مشکلات را در بر دارد.
   اگر به دنبال رفع سریع این مشکل برای همیشه هستید همین حالا با الو نشت یاب تماس بگیرید متخصصان ما در اسرع وقت برای رفع نم ساختمان یا نشت یابی لوله با دستگاه به صورت شبانه روزی در کل تهران بزرگ خدمت شما میرسند.

   پاسخ
 • سارا کوشکستانی
  آذر 25, 1398 5:30 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر ببخشید میشه بفرمایید چگونه بدون تخریب می توان نم ساختمان را رفع کرد؟

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب خدمت شما
   زمانی که بخواهیم بدون تخریب کردن کاری برای رفع نم و رطوبت انجام داد تنها کار این است که یک بار عایق بندی سرامیک ها را انجام دهید، اگر لازم بود چند بار این کار را انجام دهید و نانو عایق رطوبتی پر میشود، این عملیات که بدون کندن و برداشتن کاشی و سرامیک ها بدون نیاز به عایق کاری دوباره زیرسازی می شود، رفع نم و رطوبت بدون تخریب می گوییم.

   پاسخ
   • فاطمه رحیمی صادق
    تیر 21, 1399 3:51 ب.ظ

    سلام خسته نباشین ازکجامتوجه بشیم که حمام خونه نم برداشته واینکه برای انجام این کارچقدرزمان میبره.

    پاسخ
    • این مورد کاملا واضح هست که نم زدگی بوجود آمده و ما در کمترین زمان و با کمترین خرابی مشکل را حل خواهیم کرد

     پاسخ
     • امیرحسین سنجابی
      تیر 21, 1399 4:40 ب.ظ

      سلام و ضمن عرض خسته نباشید به تیم خوب و عالی شما
      خواستم بگم امیدوارم همیشه سلامت و زنده باشید
      خدا قوت ?پیشرفتت تون روز افزون?????

 • عباس حسینی
  آذر 26, 1398 12:20 ب.ظ

  آیا آب باران هم باعث نم و رطوبت می شود؟

  پاسخ
  • گاهی ممکن است که هیچگونه نشتی در آپارتمان یا ساختمان شما نباشد و مشکل از آب باران باشد، که با شروع فصل بارش این مشکلات ایجاد می شود، که پیدا کردن نشتی ممکن است مشکل باشد.
   باید ایزوگامپشت بام را بررسی کرد که اگر نشتی از آنجا باشد سریع برطرف شود، شما باید شیب هایی که به سمت خانه ی شما است را برطرف کنید در هنگام بنای ساختمان به شیب ها باید توجه بسیار داشت و با جهت دهی مناسب و عایق کاری مانع از تجمع آب و نفوذ آب به دیوارها و سقف خانه شوید.
   نصب ناودان ها برای خارج کردن آب باران و هدایت کردن ان به خارج از ساختمان می باشد، اگر این ناودان ها از بین برود یا به درستی نصب نگردد، آب باران در آنجا جمع می شود با جمع شدن آب احتمال اینکه به درون ساختمان وارد شود زیاد است، برای حل این مشکل اگر وسعت پشت بام شما زیاد است از چند ناودان استفاده شود و مرتب و بطور منظم ناودان ها را تمیز کنید تا درست کار کند.

   پاسخ
 • خدیجه پیروی
  آذر 27, 1398 7:33 ب.ظ

  میشه لطف کنید بفرمایید چه نشانه هایی وجود نم دیوار را مشخص می کند؟

  پاسخ
  • • پوسته شدن رنگ دیوار یا کاغذ دیواری
   • وجود لکه هایی با حالتهای غیر عادی در دیوارها
   • بعضی از دیوار ها را با لمس کردنشان متوجه نم دار بودنش می شوید.
   • مشاهده کردن کپک هایی را بر روی دیوار
   • وجود بوی نم کپک کهنه در خانه

   پاسخ
 • سلام ممنون بابت نشت یابی و انجام صفر تا صد کارتون

  پاسخ
  • خواهش میکنم وظیفمونو انجام میدیم، خداروشکر که از خدمات ما راضی بودید ، تشکر

   پاسخ
 • با سلام از شما ممنونم خانه من بوی نمش داشت اذیتمون میکرد ولی با تشخیص درست همکاراتون آقای محمدی با مواد نانو که زدن بدون خرابی الان من سه ماه شده که تو خانه خود احساس راحتی میکنم همش میگفتم بوی سیفونه ولی بوی این نم بود

  پاسخ
  • خواهش میکنم خداروشکر که مشکلتون حل شده آرزوی بهترین ها برای شما داریم

   پاسخ
 • زهراعسگری
  خرداد 19, 1399 6:28 ب.ظ

  سلام و عرض ادب ممنونم بابت مطالب مفیدتون خیلی سایت خوبی دارید سوالم اینه که بعضی ها با گذاشتن گوش بر روی کف شور از طریق شنیدن صدای آب داخل لوله فاضلاب پی به ترکیدگی لوله می برند، این روش صحت دارد؟ و شنیدم با دستگاه هم میشه اینکار را انجام داد؟

  پاسخ
  • سلام کاربر گرامی اگر در کف ساختمان ترکیدگی لوله باشد شاید بشه تشخیص داد اما این روش اصولی نیست و بهترین کار تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه می باشد

   پاسخ
  • سارا محمدی
   تیر 21, 1399 7:57 ب.ظ

   واقعا سایت مفید و خوبی هست امیدوارم روز به روز لحظه به لحظه پیشرفت کنید و شما و تیم خوبتون سلامت و زنده باشید

   پاسخ
 • مجید رضا ضابطیان حسینی
  تیر 21, 1399 2:52 ب.ظ

  جالبه که کارتون رو با کمترین خرابی انجام میدید

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز دلیلش اینه که قبل از هر کاری ابتدا مشکل بوجود آمده را با دستگاه نشت یاب پیدا میکنیم و همان قسمت را با کمترین خرابی درست میکنیم

   پاسخ
 • رویا محمدنیا افروزی
  تیر 21, 1399 2:58 ب.ظ

  سلام.وقت بخیر. سقف منزل پایینی ما نم دار شده. دقیقا قسمت کف حمام. ایا میتونه مشکل از عایق کاری کف حمام باشه یا مشکل دیگه ای وجود داره؟ میشه بدون تخریب درستش کرد؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز باید این مورد بررسی بشه لطف کنید با شماره های ما تماس بگیرید راهنماییتون کنیم

   پاسخ
 • صبا اکبری
  تیر 21, 1399 3:07 ب.ظ

  سلام . مشکل حمام ما برطرف شد به لطف تیم شما . مرسی واقعا ?

  پاسخ
  • سلام خداروشکر ان شاءالله توانسته باشیم رضایت شما را فراهم آورده باشیم

   پاسخ
 • رویا حسینی
  تیر 21, 1399 3:47 ب.ظ

  از شما بابت توضیحات خوب وحاضر شدن سر وقت بسیار تشکر میکنم امیدوارم موفق وپایدار باشین

  پاسخ
  • سلام خانم حسینی خیلی خوشحالیم که توانستیم رضایت شما را فراهم آوریم آرزوی موفقیت دارم برای شما

   پاسخ
 • رقیه حسینی
  تیر 21, 1399 3:49 ب.ظ

  از شما بابت توضیحات خوب وحاضر شدن سر وقت بسیار تشکر میکنم امیدوارم موفق وپایدار باشین

  پاسخ
 • مرسی بابت خدماتی ک ارائه میکنید امیدوارم همیشع موفق باشید

  پاسخ
 • کارتون عالیع خدا قووت

  پاسخ
 • سلام کارتون خیلی خوبه خستع نباشید

  پاسخ
  • سپاس از شما دوست گرامی خوشحالیم که مشکل نم زدگی شما را توانستیم بخوبی حل کنیم

   پاسخ
 • سلام سایتتون عاالیع ممنون بابت خدماتی ک ارائه میکنید

  پاسخ
 • شهلا یزدانی
  تیر 21, 1399 4:43 ب.ظ

  سلام ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
 • امید عزیزی
  تیر 21, 1399 7:58 ب.ظ

  تشکر میکنم بابت سایت خوبتون و اطلاعات مفید داخل سایت??????

  پاسخ
 • امیر انصاری
  تیر 21, 1399 8:00 ب.ظ

  سایت عالی دارید شما خیلی اطلاعات خوبی توش داشت که بسیار مفید بود
  با آرزوی موفقیت روز افزون???

  پاسخ
 • فاطمه ولیزاده
  تیر 22, 1399 1:24 ق.ظ

  سلام خدمت شما برای باز سازی دیوار نم گرفته اتاق ۱۲متری چقدر هزینه و زمان میبرد

  پاسخ
  • سلام کاربر عزیز لطف کنید با شماره های ما تماس بگیرید کارشناسان ما با توجه به جزئیات راهنماییتون میکنند

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس با الو نشت یاب